ASTM A193 B7 gjitha shkopinjtë e filetuara Ndërprerë Bare

ASTM A193 B7 gjitha shkopinjtë e filetuara Ndërprerë Bare

Përshkrim i shkurtër:

ASTM A193 / A193M B7 All shkopinjtë e filetuara All Bare Ndërprerë API fllanxhë Valve burim All Thread Stud Bolts Alloy çeliku bolting për enët nën presion, valvola, fllanxha dhe pajisje për temperaturë të lartë ose shërbimit presion të lartë, ose aplikacionet e tjera për qëllime të veçanta. Standard: IFI-136, DIN975 inch Size: 1/4 "-4" me gjatesite e ndryshme Metric Madhësi: M6-M100 me gjatesite e ndryshme të tjera në dispozicion Grade: ASTM A193 / A193M B7, B7M, B16 B8 Klasa 1 & 2, B8M Klasa 1 & 2, ASTM A320 / A320M L7, L7M, L43, B8 Cl ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ASTM A193 / Bare A193M B7 All shkopinjtë e filetuara All Ndërprerë

  API fllanxhë Valve Burim All Thread Stud Bolts

  Aliazh Bolting çeliku për enët nën presion, valvola, fllanxha dhe pajisje për temperaturë të lartë ose shërbimit presion të lartë, ose aplikacionet e tjera për qëllime të veçanta.

  Standard: IFI-136, DIN975

  Inç Size: 1/4 "-4" me gjatesite e ndryshme

  Metric Size: M6-M100 me gjatesite e ndryshme

  Klasa të tjera:

  ASTM A193 / A193M B7, B7M, B16 B8 Klasa 1 & 2, B8M Klasa 1 & 2,

  ASTM A320 / A320M L7, L7M, L43, B8 Klasa 1 & 2, B8M Class 1 dhe 2, dhe kështu me radhë.

  Finish: Plain, Black oksid, zink kromuar, zink Nikel kromuar, kadmium kromuar, PTFE etj

  Paketimi: Bulk rreth 25 kgs secili kartoni, 36 kartona çdo paletë

  Advantage: High Quality dhe të kontrollit rigoroz të cilësisë, çmimeve konkurruese, dorëzimit në kohë; Mbështetje Teknike, Raportet Furnizim Test

  Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë detaje.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products