Din975 Din976 temave shufra

Din975 Din976 temave shufra

Përshkrim i shkurtër:

Din975 Din976 Threaded Rods Metric Thread Size: M6-M100 me gjatesite e ndryshme materiale në dispozicion apo Grade: ISO 898-1 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9 Çelik 304, 316 ASTM 193/320 B7, B7M, L7, L7M , B16, B8, B8M, B8T Cl1 & Cl2 ASTM A453 660 1,1181 / 1,1191 C35E / C45E 1,7218 / 1,7225 25CrMo4 / 42CrMo4 1,7709 / 1,7711 21CrMoV5-7 / 40CrMoV4-6 1,7729 / 1,4913 20CrMoVTiB4-10 / X19CrMoNbVN11-1 1,4923 / 1,4980 X22CrMoV12-1 / X6NiCrTiMoVB25-15-2) 1,4986 / X7CrNiMoBNb16-16 Inconel 625, Inconel ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Din975 Din976 temave shufra

  Metric Thread Size: M6-M100 me gjatesite e ndryshme

  Në dispozicion Material apo Grade:

  ISO 898-1 4.8, 5.8, 6.8, 8.8, 10.9, 12.9

  Çelik 304, 316

  ASTM 193/320 B7, B7M, L7, L7M, B16, B8, B8M, B8T Cl1 & Cl2

  ASTM A453 660

  1,1181 / C35E

  1,1191 / C45E

  1,7218 / 25CrMo4

  1,7225 / 42CrMo4

  1,7709 / 21CrMoV5-7

  1,7711 / 40CrMoV4-6

  1,7729 / 20CrMoVTiB4-10

  1,4913 / X19CrMoNbVN11-1

  1,4923 / X22CrMoV12-1

  1,4980 / X6NiCrTiMoVB25-15-2)

  1,4986 / X7CrNiMoBNb16-16

  Inconel 625, Inconel 718, Duplex, SuperDuplex

   

  Finish: Plain, Black oksid, zink kromuar, zink Nikel kromuar, kadmium kromuar, PTFE etj

  Paketimi: Bulk rreth 25 kgs secili kartoni, 36 kartona çdo paletë

  Advantage: High Quality dhe të kontrollit rigoroz të cilësisë, çmimeve konkurruese, shpërndarjen në kohë; Mbështetje Teknike, Raportet Furnizim Test

  Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë detaje.

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products