Çelik Set Screws

Çelik Set Screws

Përshkrim i shkurtër:

Stainless Steel Set Screws Grub Screws Metric Size: M1.4 – M52, Inch Size: 0# – 2″ Hexagon Socket(Allen), Torx Star, Square, Slotted Drive Types Flat Point, Cup Point, Cone Point, Dog Point Other Drive and Point Type are also available acc. to customer requirement Various Surface Finishes Various Material Grades are available Please feel free to contact us for more details


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Çelik Set Screws Screws Grub

  Metric Size: M1.4 - M52, inch Size: 0 # - 2 "

  Gjashtëkëndësh Socket (Allen), Torx Star, Square, Llojet Slotted Drive

  Flat Point, Cup Point, Cone Point, Dog Point

  Të tjera Drive dhe Point Lloji janë gjithashtu në dispozicion acc. të kërkesave të konsumatorëve

  Përfundon të ndryshme Sipërfaqja

  Klasave të ndryshme materiale janë në dispozicion

  Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë detaje


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products