Rreth nesh

Ningbo Dingshen Metalworks Co, Ltd, u themelua në vitin 1998, gjendet në Ningbo Kinë. Si një anëtar i Shoqatës kineze shul, ne jemi të specializuar në prodhim të lartë forcë si rrufe në qiell me kokë, fije kurvar Bolt, TAP fund kurvar, Anchor rrufe në qiell, vidë, Nut, rondele dhe pjesë të përshtatur machined, të cilat janë të gjera të përdorura në Oil & industrinë e gazit, industrisë petrokimike, stacioni i energjisë, artikuj prej çeliku ndërtimi, Makineri Ndërtimi dhe Pajisje elektrike. Standardet mbulojnë ANSI / ASTM, DIN, ISO, BS, GB, JIS, AS, dhe kështu me radhë.

Pas përpjekjeve më shumë se dhjetë vjet të pazbulueshme, tani kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 30.000 sq.m, me sipërfaqe ndërtimi prej 20.000 sq.m. Ne jemi të pajisur plotësisht me mbi 200 pajisjeve të prodhimit dhe 30 pajisje të provimit. Ne kemi më shumë se 200 vepra, me një kapacitet prodhimi më shumë se 2500Tons në muaj.

Kompania jonë ka qenë certifikuar nga ISO 9001: 2008 Sistemi i kontrollit të cilësisë. Disa nga produktet tona janë të certifikuar nga CE dhe API 20E.

Produktet tona janë shitur mirë në Evropë, Amerikën e Veriut, Amerika e Jugut, Lindja e Mesme dhe vendet e Azisë Juglindore dhe rajone. Ne kemi marrë brohorit madhe nga klientët tanë në shtëpi dhe jashtë vendit për shkak të cilësisë së mirë e produkteve tona dhe të kreditit tona të mira.

Me menaxhimin e standarde, teknikat e avancuara dhe të pjekur proces, sistem të besueshëm të kontrollit të cilësisë, dhe shërbim të nivelit të lartë, ne besojmë se ne do të krijojë një të ardhme të shkëlqyer së bashku.