• 1-背景+产品
 • 2-产品+背景
 • 3-产品+背景
 • 4-产品+背景
 • prodhim

  prodhim

  Ne të përqëndrohet në zhvillimin e procesit të prodhimit. pajisje të avancuar dhe proceset teknike janë aplikuar në punëtorinë tonë.
 • cilësi

  cilësi

  We always put the quality at the first place and strictly supervise the product quality of every process.
 • klient

  klient

  Ne të përqëndrohet në nevojat e konsumatorëve. Ne nuk jemi të vetëm sigurimin e produkteve, por duke zgjeruar vlerën e klientëve tanë.

Ningbo Dingshen Metalworks Co, Ltd, u themelua në vitin 1998, gjendet në Ningbo Kinë. Si një anëtar i Shoqatës kineze shul, ne jemi të specializuar në prodhim të lartë forcë si rrufe në qiell me kokë, fije kurvar Bolt, TAP fund kurvar, Anchor rrufe në qiell, vidë, Nut, rondele dhe pjesë të përshtatur machined, të cilat janë të gjera të përdorura në Oil & industrinë e gazit, industrisë petrokimike, stacioni i energjisë, artikuj prej çeliku ndërtimi, Makineri Ndërtimi dhe Pajisje elektrike. Standardet mbulojnë ANSI / ASTM, DIN, ISO, BS, GB, JIS, AS, dhe kështu me radhë. Pas përpjekjeve më shumë se dhjetë vjet të pazbulueshme, tani kompania jonë mbulon një sipërfaqe prej 30.000 sq.m, me sipërfaqe ndërtimi prej 20.000 sq.m. Ne jemi të pajisur plotësisht me mbi 200 pajisjeve të prodhimit dhe 30 pajisje të provimit. W ......

Produkte Featured