Kadmium Praruar A193 B7 Ndërprerë Stud Bolts

Kadmium Praruar A193 B7 Ndërprerë Stud Bolts

Përshkrim i shkurtër:

Kadmium kromuar A193 B7 Ndërprerë Kurvar Bolts API 6A fllanxhë Valve Burim All Thread Kurvar Bolts Standard: IFI-136, ASME B16.5, DIN976 inch Size: 1/4 "-4" me gjatesite e ndryshme Metric Size: M6-M100 me gjatesite e ndryshme të tjera në dispozicion Grade: ASTM A193 / A193M B7, B7M, B16, B8 Klasa 1 & 2, B8M Klasa 1 & 2, ASTM A320 / A320M L7, L7M, L43, B8 Klasa 1 & 2, B8M Class 1 dhe 2, dhe kështu në. Finish: Plain, Black oksid, zink kromuar, zink Nikel kromuar, kadmium kromuar, PTFE etj Paketimi: Bulk në lidhje me ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Kadmium Praruar A193 B7 Ndërprerë Stud Bolts

  API 6A fllanxhë Valve Burim All Thread Stud Bolts

  Standard: IFI-136, ASME B16.5, DIN976

  Inç Size: 1/4 "-4" me gjatesite e ndryshme

  Metric Size: M6-M100 me gjatesite e ndryshme

  Klasa të tjera:

  ASTM A193 / A193M B7, B7M, B16, B8 Klasa 1 & 2, B8M Klasa 1 & 2,

  ASTM A320 / A320M L7, L7M, L43, B8 Klasa 1 & 2, B8M Class 1 dhe 2, dhe kështu me radhë.

  Finish: Plain, Black oksid, zink kromuar, zink Nikel kromuar, kadmium kromuar, PTFE etj

  Paketimi: Bulk rreth 25 kgs secili kartoni, 36 kartona çdo paletë

  Advantage: High Quality dhe të kontrollit rigoroz të cilësisë, çmimeve konkurruese, dorëzimit në kohë; Mbështetje Teknike, Raportet Furnizim Test

  Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë detaje.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products